Barevný a třpytivý airbrush, který vás nadchne. Díky modernímu airbrush systému tvořím krásné barevné tetovačky během chviličky.

Aibrush je tetování často využívané na zábavných akcích, plesech a další eventech, .. Vydrží cca 2 – 5 dní podle části těla, na kterou se nanáší, typu kůže, pocení, mytí, stírání ručníkem, atp. Tetování lze aplikovat v podstatě na jakoukoliv část těla, pokud na ni lze umístit šablonu.

Barva je nanášena na tělo přes šablonu pomocí speciální vzduchové pistole. Celý proces je velmi rychlý (1-3 minuty) dle velikosti tetování. Máme pro vás připravené krásné šablony s nejrůznějšími tvary, zvířaty, květinami, atp. Tetovačky jsou oblíbené u dětí i dospělích.

Šablony můžeme připravit dle vašich přání. Je tedy možné vytvořit airbrush s vašim logem, sloganem či jinými tvary dle tématu vaší akce.

Výhody airbrush tetování:

  • je rychlé a bezbolestné
  • aplikují se krásné šablony, tetování vypadá jako pravé
  • nedochází k pronikání barvy pod kůži, barva zůstává pouze na povrchu kůže
  • airbrush tetování jde umýt pod tekoucí vodou
  • je vhodné pro děti, dospělé i seniory

Dočasné tetování je velice oblíbené na hudebních festivalech, firemních akcích, firemních večírcích, plesech, dětských dnech a zábavných akcích pro děti a mládež.

K provozu potřebujeme přívod elektrického proudu 220V, stůl a židle.

O tetování je obvykle velký zájem. Pokud organizujete akci s velkým počtem návštěvníků a nabídnete jim airbrush zdarma, doporučujeme stanovit limit 1 tetování na osobu.

Určitě si nezapomeňte na akci vzít foťák, pořídíte spoustu unikátních fotek s krásnými aibrush tetovačkami.

Aby Vám tetování vydrželo, doporučujeme jej aplikovat na místo, kde se příliš nepotíte, nedochází ke tření (například oblečením) a na místě je také opatrnost při mytí a sprchování – nepoužívejte na tetování mýdlo, ani sprchové gely.